İNGİLİZCE EĞİTİMİ

İNGİLİZCE EĞİTİMİ
loader image

 

 

Erken yaşlarda alınan yabancı dil eğitimi hem kalıcı hem de kolay öğrenilmesi bakımından oldukça etkilidir. Bir çocuk İngilizce’yi ne kadar erken yaşta öğrenirse algılama ve zihinsel problemlerin çözümünde daha başarılı olmaktadır.

Yabancı dil öğretimi günümüzde büyük önem kazanmaktadır. Türmak Okulları da bu bağlamda İngilizce öğretimine gereken önemi vermektedir. Okulumuzda uygulanan dil eğitimi öğrencilerimizi sadece dil bilgisi bakımından donanımlı kılmakla kalmaz aynı zamanda yabancı dilde iletişim kurabilecek temel dil becerilerini kazandırır. Okulumuzda İngilizce eğitimi günümüz teknolojileri aracılığıyla görsel ve işitsel materyaller kullanılarak gerçekleştirilir.

Anasınıfında İngilizce programı; şarkılar, dramalar, öğretici oyunlar, fiziksel aktiviteler, kesme yapıştırma, boyama çalışmaları ve resimli oyun kartları eşliğinde gerçekleşir. 

Türmak Okulları olarak asıl amacımız; erken yaşlarda başlayan bu süreçte öğrencilerimizin yabancı dili öğrenme ve onu kullanmaya karşı olumlu bir bakış açısı kazanmalarını sağlamaktır.