Öğrenci Bilgilendirme Sistemi
Öğrenci Bilgilendirme Sistemi
BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ
All Announcements

GET TO KNOW TÜRMAK COLLEGE

ABOUT TÜRMAK

1995 yılında kurulan Türmak Vakfı, eğitim alanında köklü bir geçmişe sahip özel okullarıyla öne çıkmaktadır. Amacımız, öğrencilere sağlam bir akademik temel sağlamanın yanı sıra, karakter gelişimi, etik değerler ve yaşam becerilerini de vurgulayarak onları geleceğe hazırlamaktır. Öğrenci merkezli yaklaşımımız ve deneyimli öğretmen kadromuz ile her bireyin potansiyelini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.

 

 Vakfımızın temel değerleri arasında kalite, çeşitlilik, saygı ve sürekli gelişim bulunmaktadır. Kaliteyi sadece akademik başarıyla değil, aynı zamanda sanat, spor, teknoloji ve sosyal sorumluluk alanlarında da yakalama gayretindeyiz. Öğrencilerimizi sadece bugün değil, yarının da liderleri olarak yetiştirmek adına çalışıyor, eğitimdeki öncü rolümüzü sürdürmek için taahhütte bulunuyoruz.

 

Türmak Vakfı olarak, her öğrencinin potansiyeline inanıyor, onları destekliyor ve geleceğe hazırlarken onlara rehberlik ediyoruz. Kendi misyonumuz doğrultusunda, eğitimde kalite ve yenilikçilik standartlarını yükselterek, öğrencilerimizin başarıya ulaşmalarını sağlamak için çalışmaya devam ediyoruz.

About Us

FOR ALL EDUCATION LEVELS

GET TO KNOW OUR SCHOOL

JOIN US

FOR ENROLMENT IN TÜRMAK SCHOOLS

Registration Guide

TÜRMAK PRIVILEGES

WIN WITH TÜRMAK

Quality Education Approach

Qualified Futures

TÜRMAK PRIVILEGES

WIN WITH TÜRMAK

2024 © Türmak College All Rights Reserved