Öğrenci Bilgilendirme Sistemi
Öğrenci Bilgilendirme Sistemi
BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

TÜRMAK İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

Öğrencilerin uluslararası iletişim dili olan İngilizceyi yazarken, okurken ve konuşurken akıcı bir biçimde kullanmalarını sağlamak, öğrencilere kendilerini farklı platformlarda ifade etme olanakları sağlayarak yeteneklerini keşfetmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olmak, öğrencileri Cambridge ESOL Exams gibi uluslararası ve üniversitelerin hazırlık atlama sınavları gibi ulusal sınavlara hazırlamak, eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencileri gerekli becerilerle donatmak ve yönlendirmek amaçlarını taşımaktayız.

İngilizce derslerimiz,

·         Öğrencilere akademik yazı yazmak, sunum hazırlamak, araştırma yapmak ve referans göstermek gibi akademik beceriler kazandırır,

·         Öğrencilerin yaratıcı ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirir.

·         Öğrencileri dünya gündemindeki konuları takip etmeye ve değerlendirmeye teşvik eder.

·         Öğrencilerin bağımsız ve grup çalışma becerilerini geliştirerek öğrencilere proje hazırlama ve yönetme becerileri kazandırır.

·         Öğrencilerimizi kendi öğrenme süreçlerinin sorumluluğunu üstlenerek yabancı dilde kendilerini rahatlıkla ifade eden ve iletişim kuran bireyler olarak yetiştirmeye dayanır.

·         Öğrencilerin farklı akademik ve kültürel bağlamlardaki farkındalıkları ile tutarlı olarak akıcı bir dille konuşabilmelerini sağlar.

2024 © Türmak College All Rights Reserved